• 1

Industriell Managed Schalter

  • Voll Gigabit 16 optesch 8 elektresch Véierzeg Megabit Industriegrad L3 Netzwierk geréiert Schalter 6KV Blitzschutz

    Voll Gigabit 16 optesch 8 elektresch Véierzeg Megabit Industriegrad L3 Netzwierk geréiert Schalter 6KV Blitzschutz

    Den CF-HY4T1608S-SFP ass en 10G Uplink L3 verwalteten industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 16 * 100/ 1000Base-X SFP Häfen an 8 * 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 Häfen an 4 * 1/ 10G SFP + Fiber Slot Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.D'CF-HY4T1608S-SFP huet L3 Reseau Gestioun Funktioun, ënnerstëtzt IPV4 / IPV6 Gestioun, dynamesch Routing voll Linn-Vitesse Forwarding, komplett Sécherheet Schutz Mechanismus, perfekt ACL / QoS Politik, a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an erhalen.Mat Industrie-Virwaat Ring Reseau Technologie.Et ënnerstëtzt eng Villfalt vun industriell-Schouljoer redundante Ring Reseau Protokoller, an all port kann e Ring Reseau Form, Ënnerstëtzung Kette Ring Reseau, Haaptroll Reseau, duebel Stären Reseau, Ring Reseau, tangent Reseau Ring Reseau, Kräizung Ring Reseau, gekoppelt Ring Reseau, Selbstheilung bannent ERPS <20ms vum Ringnetz.D'Schalter Serie huet héich Zouverlässegkeet, héich Sécherheet, an héich Verwalterbarkeet, garantéiert zouverlässeg Iwwerdroung vu Schlësseldaten, ënnerstëtzt Fernmanagement.D'Produkt follegt komplett den industrielle Produktdesign a Materialien.D'Schuel ass aus Metallmaterial gemaach fir d'Hëtztvergëftung ze verbesseren.Et huet excellent Adaptatioun un d'industriell Site Ëmfeld (dorënner mechanesch Stabilitéit, Klima Ëmfeld Adaptatioun, elektromagnetesch Ëmfeld Adaptatioun, etc.).Schutzniveau erreecht IP40 an ënnerstëtzt 2AC + DC duebel redundante Stroumversuergung, an den MTBF kann bis zu 35 Joer, 5 Joer Garantie.Et ass gëeegent fir intelligent Transport, Eisebunnstransit, Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, an industriell Szenen wéi Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun bilden e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz.

  • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

    De CFW-HY2024M-2 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch mat SFP Interface

    10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch mat SFP Interface

    Den CFW-HY2008G-SFP ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 8*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SFP Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.D'CFW-HY2008G-SFP huet L2 WEB Reseau Gestioun Funktioun, komplett Sécherheet Schutz Mechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch mat SFP Interface

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch mat SFP Interface

    Den CFW-HY2004G-SFP ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SFP Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.D'CFW-HY2004G-SFP huet L2 WEB Reseau Gestioun Funktioun, komplett Sécherheet Schutz Mechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

    10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

    Den CFW-HY2028M-2 ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SC Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CFW-HY2028M-2 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Dual Fiber

    10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Dual Fiber

    Den CFW-HY2028S-20 ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SC Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CFW-HY2028S-20 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Mode Dual Fiber

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Mode Dual Fiber

    Den CFW-HY2024S-20 ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SC Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.Den CFW-HY2024S-20 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Single Faser

    10-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Single Faser

    Den CFW-HY2018S-20 ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SC Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CFW-HY2018S-20 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Single Faser

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Single Faser

    Den CFW-HY2014S-20 ass e komplette Gigabit L2 WEB geréiert industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 4*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SC Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CFW-HY2014S-20 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 16-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    16-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    Den CF-HY8008GV-SFP ass e komplette Gigabit L2+ verwalteten industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 8*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 8*100/1000Base-X SFP Léngen Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CF-HY8008GV-SFP huet L2+ Netzwierkmanagement Funktioun, Ënnerstëtzung IPV4 statesch Route Forwarding, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt Multiple Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), Ënnerstëtzt ERPS Ring Reseau Funktioun (Konvergenz Zäit <20ms) Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vun wichteg Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Uwendungsbedierfnesser, Routing Adress Gestioun, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheetspolitik an aner Applikatioun Service Konfiguratiounen ginn duerch Web, CLI, SNMP, Telnet an aner Netzwierkverwaltungsmethoden ausgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 12-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    12-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    Den CF-HY4008GV-SFP ass e komplette Gigabit L2+ verwalteten industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 8*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 4*100/1000Base-X SFP Léngen Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CF-HY4008GV-SFP huet L2+ Netzwierkmanagement Funktioun, Ënnerstëtzung IPV4 statesch Route Forwarding, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt Multiple Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), Ënnerstëtzt ERPS Ring Reseau Funktioun (Konvergenz Zäit <20ms) Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vun wichteg Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Uwendungsbedierfnesser, Routing Adress Gestioun, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheetspolitik an aner Applikatioun Service Konfiguratiounen ginn duerch Web, CLI, SNMP, Telnet an aner Netzwierkverwaltungsmethoden ausgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

  • 10-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    10-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

    Den CF-HY2008GV-SFP ass e komplette Gigabit L2+ verwalteten industriellen Ethernet Fiberschalter onofhängeg vum CF FIBERLINK entwéckelt.Et huet 8*10/100/1000Base-T RJ45 Häfen an 2*100/1000Base-X SFP Léngen Häfen.All port kann Drot-Vitesse Expeditioun Ënnerstëtzung.De Schalter integréiert de Bypass opteschen Schaltmodul.Wann d'Energieversuergung vum Schalter ënnerbrach ass, gëtt d'optesch Faser automatesch an de Bypass-duerch-Staat gewiesselt fir Kommunikatiounsunterbriechung wéinst Schalterausfall ze vermeiden an d'Zouverlässegkeet vun der Netzübertragung ze garantéieren.De CF-HY2008GV-SFP huet L2+ Netzwierkmanagement Funktioun, Ënnerstëtzung IPV4 statesch Route Forwarding, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt Multiple Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), Ënnerstëtzt ERPS Ring Reseau Funktioun (Konvergenz Zäit <20ms) Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vun wichteg Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Uwendungsbedierfnesser, Routing Adress Gestioun, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheetspolitik an aner Applikatioun Service Konfiguratiounen ginn duerch Web, CLI, SNMP, Telnet an aner Netzwierkverwaltungsmethoden ausgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligenten Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.

123Nächst >>> Säit 1 / 3