• 1

6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

Kuerz Beschreiwung:

De CFW-HY2024M-2 huet L2 WEB Netzwierkverwaltungsfunktioun, komplette Sécherheetsschutzmechanismus, ACL / QoS Politik a räich VLAN Funktiounen, einfach ze verwalten an z'erhalen.Ënnerstëtzt verschidde Reseau Redundanz Protokoller STP / RSTP / MSTP (<50ms), fir Link Backupsatellit an Netzwierk Zouverlässegkeet ze verbesseren fir onënnerbrach Kommunikatioun vu wichtegen Uwendungen ze garantéieren.No aktuellen Applikatioun Bedierfnesser, Port Gestioun, Port Flux Kontroll, VLAN Divisioun, IGMP, Sécherheet Politik an aner Applikatioun Service Konfiguratioun ginn duerch Web an aner Reseau Gestioun Methoden duerchgefouert.D'Schuel ass aus Aluminiumlegierung gemaach, déi eng exzellent Industriefeld Ëmweltadaptabilitéit huet (inklusiv mechanesch Stabilitéit, Klimaanpassungsfäegkeet, elektromagnéitesch Ëmfeld Adaptabilitéit, etc.), Schutzniveau ass IP40, ënnerstëtzt duebel redundant Energieversuergung, nidderegen Energieverbrauch a kee Fan, 5-Joer Garantie.Et ass gëeegent fir industriell Szenarie wéi intelligent Transport, Eisebunnstransit, elektresch Kraaftindustrie, Biergbau, Petrol, Versand, Metallurgie a gréng Energiekonstruktioun fir e kosteneffizienten, stabilen an zouverléissege Kommunikatiounsnetz ze etabléieren.


Produit Detailer

Produit Tags

6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

Produkt Features:

Modell CFW-HY2024M-2 Fotoen
Interface Charakteristiken
  Fixed Port 4 * 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 Häfen2 * 100/ 1000Base-X uplink SC Häfen
Ethernet Port Port 1-4 Ënnerstëtzung 10/ 100/ 1000Base-T Auto-Sensing, voll / hallef DuplexMDI / MDI-X Self-Adaptatioun
  Twisted PairTransmissioun 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 Meter)100BASE-TX: Cat5 oder spéider UTP (≤100 Meter)1000BASE-T: Cat5e oder spéider UTP (≤100 Meter)
SFP Slot Port De Standard opteschen Modul ass Multimode Dual Faser 2km, SC Hafen
Wellelängt / Distanz Multimode: 850nm 0~550M, 1310nm 0~2KM
Chip Parameter
ReseauManagement Typ   L2 (WEB Management)
Netzwierk Protokoll IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TXIEEE802.3ab 1000Base-X, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x
Forward Modus Store a Forward (Voll Wire Speed)
Schalt Kapazitéit 12 Gbps
Buffer Erënnerung 8.92Mpps
MAC 8K
LED Indikator PowerIndicatorLight P: 1 Gréng
Fiber Luucht Luucht F: 1 Gréng (Link, SDFED)
Op der RJ45 Sëtz Giel: PoE uginn
Gréng: Weist Reseau schaffen Status
Muecht
Aarbechtsspannung DC12-57V, 4 Pin industriell Phoenix Terminal, Ënnerstëtzung Anti-Reverse Schutz
Stroumverbrauch Standby<6W, Volllast<8W
Stroumversuergung 12V / 1.5A industriell Energieversuergung
Zertifizéierung & Garantie
LightningProtection  Blitzschutz: 6KV 8/20us, Schutzniveau: IP40IEC61000-4-2(ESD): ± 8kV Kontaktentladung, ± 15kV LoftauslaafIEC61000-4-3(RS): 10V/m(80~1000MHz)IEC61000-4-4(EFT): Stroumkabel: ± 4kV;Daten Kabel: ± 2kVIEC61000-4-5(Surge): Stroumkabel: CM±4kV/DM±2kV;Daten Kabel: ± 4kVIEC61000-4-6 (Radiofrequenz Iwwerdroung): 10V (150kHz ~ 80MHz)IEC61000-4-8 (Muechtfrequenz Magnéitfeld): 100A/m; 1000A/m, 1s bis 3s

IEC61000-4-9 (pulséiert Magnéitfeld): 1000A/m

IEC61000-4-10 (gedämpft Schwéngung): 30A/m 1MHz

IEC 61000-4-12/18 (Schockwelle): CM 2,5 kV, DM 1 kV

IEC61000-4-16 (gemeinsame Modus Iwwerdroung): 30V;300 V, 1 s

FCC Part 15/CISPR22(EN55022): Class B

IEC 61000-6-2 (Common Industrial Standard)

Mechanesch Properties IEC60068-2-6 (Anti-Vibration), IEC60068-2-27 (Anti-Schock)IEC60068-2-32 (fräi Fall)
Zertifikatioun CCC, CE mark, kommerziell, CE/LVD EN62368-1, FCC Part 15 Class B,RoHS
Kierperlech Parameter
Operatioun TEMP / Fiichtegkeet -40~+75°C;5%~90% RH Non condensing
Stockage TEMP / Fiichtegkeet -40~+85°C;5%~95% RH Non condensing
Dimensiounen (L*W*H) 142mm * 101mm * 42mm 
Installatioun Desktop, DIN Schinne

Produit Gréisst:

Produkt Applikatioun Diagram:

f67184f96f5651a583754ab9846df20

Q&A:

Wat sinn Är Präisser?

Eis Präisser ënnerleien ze änneren ofhängeg vun der Versuergung an anere Maartfaktoren.Mir schécken Iech eng aktualiséiert Präislëscht nodeems Är Firma eis kontaktéiert fir weider Informatioun.

  Hutt Dir e Minimum Bestellung Quantitéit?

Jo, mir erfuerderen all international Bestellungen eng lafend Minimum Bestellungsquantitéit ze hunn.Wann Dir sicht ze verkafen awer a vill méi kleng Quantitéiten, empfeelen mir Iech op eiser Websäit ze kucken.

Kënnt Dir déi relevant Dokumentatioun liwweren?

Jo, mir kënnen déi meescht Dokumentatioun ubidden, dorënner Analysezertifikater / Konformitéit;Versécherung;Origin, an aner Exportdokumenter wann néideg.

Wat ass déi duerchschnëttlech Leadzäit?

Fir Echantillon ass d'Leedungszäit ongeféier 7 Deeg.Fir d'Massproduktioun ass d'Leedzäit 20-30 Deeg no der Empfang vun der Depotbezuelung.D'Leadzäiten ginn effektiv wann (1) mir Är Depot kritt hunn, an (2) mir hunn Är lescht Genehmegung fir Är Produkter.Wann eis Leadzäiten net mat Ärer Frist funktionnéieren, gitt w.e.g. iwwer Är Ufuerderunge mat Ärem Verkaf.An alle Fäll wäerte mir probéieren Är Besoinen z'empfänken.An deene meeschte Fäll kënne mir dat maachen.

Wéi eng Aarte vu Bezuelmethoden akzeptéiert Dir?

Dir kënnt d'Bezuelung op eise Bankkonto, Western Union oder PayPal maachen:
30% Depot am Viraus, 70% Gläichgewiicht géint d'Kopie vun B / L.

Wat ass d'Produktgarantie?

Mir garantéieren eis Materialien a Veraarbechtung.Eist Engagement ass fir Är Zefriddenheet mat eise Produkter.An der Garantie oder net, et ass d'Kultur vun eiser Gesellschaft fir all Clientsprobleemer zu jidderengem seng Zefriddenheet ze adresséieren an ze léisen

Garantéiert Dir sécher a sécher Liwwerung vu Produkter?

Jo, mir benotzen ëmmer héichqualitativ Exportverpackungen.Mir benotzen och spezialiséiert Gefor Verpakung fir geféierlech Gidder a validéiert kal Stockage shippers fir Temperatur sensibel Elementer.Spezialist Verpakung an Net-Standard Verpakung Ufuerderunge kënnen eng zousätzlech Käschten entstoen.

Wéi iwwer d'Versandkäschten?

D'Versandkäschte hänkt vun der Aart a Weis wéi Dir gewielt hutt d'Wuer ze kréien.Express ass normalerweis de schnellsten, awer och deierste Wee.Mam Mierfracht ass déi bescht Léisung fir grouss Quantitéiten.Genau Gidderween Tariffer kënne mir Iech nëmmen wann mir d'Detailer vun Betrag wëssen, Gewiicht a Wee.Weg Kontakt eis fir weider Informatiounen.


  • virdrun:
  • Nächste:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt en un eis

    Zesummenhang Produiten

    • Ring Reseau dräi-Layer Reseau Päif 40.000 Billioun Liichtjoer 24 Stroum Industriell Ethernet, an d'Schalter

      Ring Reseau dräi-Schicht Reseau Päif 40.000 Tr ...

      ◎ Produktbeschreiwung Industriell Ethernet Schalter (Industrieschalter fir kuerz) ass eng Aart vu kosteneffizienten Netzwierkausrüstung, déi speziell zur Verfügung gestallt gëtt fir d'Bedierfnesser vu flexibelen industriellen Uwendungen ze treffen.Laut der aktueller Nofro vun der industrieller Kontroll, léist den industrielle Schalter déi technesch Problemer wéi Echtzäitkommunikatioun, Netzwierkverfügbarkeet Leeschtung a Sécherheet.Am Verglach mat gewéinleche kommerziellen Schalter sinn industriell Schalter méi usprochsvoll ...

    • Uplink 36-port L3 Managed Industriell Ethernet Schalter 4-Port 1/10G SFP

      Uplink 36-Port L3 Managed Industrial Ethernet S...

      Uplink 36-Port L3 Managed Industrial Ethernet Switch 4-Port 1/10G SFP Produkt Features: Gigabit Zougang, 10G Uplink ◇ Ënnerstëtzt net blockéierend Drotgeschwindegkeet Forwarding.◇ Ënnerstëtzt voll Duplex baséiert op IEEE802.3x an hallef Duplex baséiert op Réckdruck.◇ Ënnerstëtzt Gigabit Ethernet Hafen an 10G SFP + Uplink Port Kombinatioun, wat d'Benotzer erlaabt flexibel Netzwierker ze bauen fir d'Bedierfnesser vu verschiddene Szenarien z'erreechen. Sécherheet ◇ Ënnerstëtzt port Isolatioun.◇ Ënnerstëtzt Port Broadcast Stuerm Ënnerdréckung.◇ Sou...

    • 16-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch

      16-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial ...

      16-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch Produkt Features:  Gigabit Zougang, SFP Fiberport Uplink, Integréiert Bypass Funktioun ◇ Ënnerstëtzt net blockéierend Drotgeschwindegkeet Forwarding.◇ Ënnerstëtzt voll Duplex baséiert op IEEE802.3x an hallef Duplex baséiert op Réckdruck.◇ Ënnerstëtzt Gigabit Ethernet Hafen a Gigabit SFP Portkombinatioun, déi d'Benotzer erméiglecht flexibel Netzwierker ze bauen fir d'Bedierfnesser vu verschiddene Szenarien z'erreechen.◇ Ënnerstëtzt kierperlech Single-Modus Single-Faser-optesch Wee (Bypa ...

    • 6-port 10/100M/1000M L2+ Managed Industriell Ethernet Schalter

      6-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Eth...

      6-Port 10/100M/1000M L2+ Managed Industrial Ethernet Switch Produkt Features:  Gigabit Zougang, SFP Fiberport Uplink, Integréiert Bypass Funktioun ◇ Ënnerstëtzt net blockéierend Drotgeschwindegkeet Forwarding.◇ Ënnerstëtzt voll Duplex baséiert op IEEE802.3x an hallef Duplex baséiert op Réckdruck.◇ Ënnerstëtzt Gigabit Ethernet Hafen a Gigabit SFP Portkombinatioun, déi d'Benotzer erméiglecht flexibel Netzwierker ze bauen fir d'Bedierfnesser vu verschiddene Szenarien z'erreechen.◇ Ënnerstëtzt physesch Single-Modus Single Fiberoptesch Wee (Bypass) ...

    • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Mode Dual Fiber

      6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial ...

      6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single Modus Dual Faser Produkt Features:  Gigabit Zougang, SFP Fiber Hafen Uplink, Integréiert Bypass Funktioun ◇ Ënnerstëtzt net blockéierend Drotgeschwindegkeet Forwarding.◇ Ënnerstëtzt voll Duplex baséiert op IEEE802.3x an hallef Duplex baséiert op Réckdruck.◇ Ënnerstëtzt Gigabit Ethernet Hafen a Gigabit SFP Portkombinatioun, déi d'Benotzer erméiglecht flexibel Netzwierker ze bauen fir d'Bedierfnesser vu verschiddene Szenarien z'erreechen.◇ Ënnerstëtzt kierperlech Single-Modus Single ...

    • Ring Netz Dräi Layer Netz Gestioun 40000 Liicht 16 Gigabit Liicht 8 Gigabit elektresch Industrieschalter

      Ring Netzwierk Dräi Layer Netzwierk Management 400 ...

      ◎ Produktbeschreiwung Industriell Ethernet Schalter (Industrieschalter fir kuerz) ass eng Aart vu kosteneffizienten Netzwierkausrüstung, déi speziell zur Verfügung gestallt gëtt fir d'Bedierfnesser vu flexibelen industriellen Uwendungen ze treffen.Laut der aktueller Nofro vun der industrieller Kontroll, léist den industrielle Schalter déi technesch Problemer wéi Echtzäitkommunikatioun, Netzwierkverfügbarkeet Leeschtung a Sécherheet.Am Verglach mat gewéinleche kommerziellen Schalter sinn industriell Schalter méi d...