Mir bidden héichqualitativ Ausrüstung

Gencor Equipement

  • 6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial ...

    6-Port 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Multimode Dual Fiber Product Features: Model CFW-HY2024M-2 Interface Characteristics Fixed Port 4* 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 Ports 2* 100BSC/ase Ports Ethernet Port Port 1-4 Ënnerstëtzung 10/ 100/ 1000Base-T Auto-Senséieren, voll/hallef DuplexMDI/MDI-X Selbstadaptatioun Twisted Pair Transmissioun 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 Meter)100BASE-TX : Cat5 oder spéider UTP(≤100 Meter)1000BASE-T: Cat5e oder spéider UTP(≤100 Meter)

  • Voll Gigabit 16 optesch 8 elektresch Véierzeg Megabit Industriegrad L3 Netzwierk geréiert Schalter 6KV Blitzschutz

    Voll Gigabit 16 optesch 8 elektresch Forty mega ...

    Voll Gigabit 16 optesch 8 elektresch Véierzeg Megabit Industriegrad L3 Netzwierk geréiert Schalter 6KV Blitzschutz Produkt Features: Gigabit Zougang, 10G Uplink ◇ Ënnerstëtzt net blockéierend Drotgeschwindegkeet Forwarding.◇ Ënnerstëtzt voll Duplex baséiert op IEEE802.3x an hallef Duplex baséiert op Réckdruck.◇ Ënnerstëtzt Gigabit Ethernet Hafen an 10G SFP + Uplink Port Kombinatioun, wat d'Benotzer erlaabt flexibel Netzwierker ze bauen fir d'Bedierfnesser vu verschiddene Szenarien z'erreechen. Sécherheet ◇ Ënnerstëtzt Port Broadcast Storage ...

  • 5-port 10/100M Industriell Ethernet Schalter

    5-port 10/100M Industriell Ethernet Schalter

    Produkt Features: Aféierung vum 5-Port 100M Industriegrad Schalter, bruecht Iech vun Huizhou changfei Photoelectricity Technology Co., Ltd., Ltd. fir global Clienten.Mat Joere vu Fuerschungs- an Entwécklungserfarung hu mir e Räichtum vu Wëssen a wëssenschaftleche Fuerschungspatenter am Beräich vun der Optoelektronik gesammelt.Eis Engagement fir Exzellenz huet Ouer ...

  • 10-port 10/100M Ethernet Schalter

    10-port 10/100M Ethernet Schalter

    10-Port 10/100M Ethernet Switch Produkt Features: Aféierung vun eisem neiste Produkt, den 8+2 100M PoE Switch, déi perfekt Léisung fir Är Netzwierkbedürfnisser!Als hausgemaachte professionnelle industrielle intelligente Managementschalter, PoE-Schalter, Ethernet-Schalter, Wireless Bréck, a Wireless 4G Router Hiersteller, si mir houfreg fir qualitativ héichwäerteg Produkter fir eis Clienten ze liwweren.Den 8+2 100M PoE Schalter ass e mächtege Gerät deen entwéckelt ass fir zouverlässeg an effizient Netzwierkleistung ze bidden.Witz...

Vertrau eis, wielt eis

Iwwer eis

Kuerz Beschreiwung:

Huizhou Changfei ass laang engagéiert global Clienten mat fortgeschratt globale Transmissioun Léisungen an héich-Qualitéit Produiten a Servicer ze bidden.Et huet vill Erfahrung an der Fuerschung an der Entwécklung vun optoelektronesche Produkter a wëssenschaftleche Fuerschungspatenter gesammelt, an huet eestëmmeg Luef vu méi wéi 360 Distributeuren an Agenten a méi wéi 100 Länner ronderëm d'Welt gewonnen.Huizhou Changfei schëlleg d'sozial Missioun, entwéckelt eng Serie vu Produkter wéi Industriegrad verwaltete Schalter fir 5G optesch Glasfaser Kommunikatiounsausrüstung, intelligent PoE, Netzwierkschalter, SFP optesch Moduler, a mécht aussergewéinlech Bäiträg zum Virdeel vun der mënschlecher Industrie.

Bedeelegt un Ausstellungsaktivitéiten

Evenementer & Trade weist

  • img (4)
  • img (3)
  • img (1)
  • img (2)
  • img (6)
  • img (7)
  • img (8)
  • img (5)
  • img (11)
  • img (12)
  • img (9)
  • img (10)